Safe Buy
Lokalizacja:

Stymulator krążenia krwi - SKK

Cena: 4 890,00 PLN
Status: dostępny

 D02  STYMULATOR KRĄŻENIA KRWI - SKK

 

    Mając na uwadze choroby współczesnej cywilizacji, którym trudno się przeciwstawić, grupa lekarzy i naukowców, powołanych w celu rozwoju i doskonalenia Tiens, opracowała na Tajwanie nowe urządzenie, które może być stosowane przez każdego człowieka. Stymulator powstał z wykorzystaniem współczesnych wysokich technologii, w efekcie integracji wiedzy i osiągnięć szeregu nauk. Dogłębna wiedzę na temat funkcjonalnych czynności organizmu , znajomość biologicznej mapy ludzkiego ciała zaowocowała powstaniem urządzenia, które ze wszech miar zasługuje na uznanie.
    Dzięki spiralnej wibracji o wysokiej częstotliwości, urządzenie wywiera działanie masujące na strefy refleksyjne u człowieka, stymulując cyrkulację energii i krwi. Wzbogacając organizm w tlen, sprzyja nasileniu właściwości obronnych komórek, poprawie krążenia krwi i przemianę materii a więc wzmocnienia system immunologiczny.
Stymulator synchronizuje funkcjonowanie wszystkich organów.

    Energia spiralna wznosząc się od stóp otacza osobę i dąży do zamknięcia w jeden spójny energetyczny balon.Dzieje się to nad czubkiem glowy i jest doskonale odczuwalne.Taki efekt otrzymuje się po pokonaniu wszelkich blokad w ciele. Dlatego,też spiralna emisja własnej energii na ogół nie występuje w sposób zauważalny podczas pierwszego zabiegu. Dzieje się to po parokrotnym zastosowaniu.

Przy pierwszym użyciu zaleca się pozycję siedzącą na krześle ze stopami opartmi na platformie wibracyjnej.Kiedy ciało oswoi się z tego rodzaju drganimi, można stanąć na aparacie. Osoby starsze lub z przewlekłymi schorzeniami nie powinny stawać na stymulatorze przez pierwszych parę dni. Platforma wykonuje rotacyjne ruchy kołowe, stąd chwilowe wrażenie spadania.Dobrze jest w początkowym momencie asekurować się pomocą innej osoby, lub kiedy jesteśmy sami wcześniej zapewnić sobie jakiś element podparcia(może być to ściana lub mebel).

 Właściwości
- poprawia krążenie i mikrocyrkulację krwi,
- poprawia przemianę materii,
- wzmacnia odporność,
- sprzyja wydalaniu toksyn z organizmu.

 Wskazania
- mało ruchliwy tryb życia,
- choroby aparatu mięśniowo-stawowego,
- syndrom chronicznego zmęczenia,
- zła przemiana materii,
- złe krążenia krwi i mikrocyrkulacji (w tym - niedowłady, paraliże, stwardnienie rozsiane),
- otyłość,
- bezsenność,
- nadciśnienie,
- bóle krzyża i pleców,
- zaparcia
- rozstroje płciowe i choroby prostaty

 Przeciwwskazania

- osoby z metalowymi implantami
- kamica nerkowa i żółciowa
- schorzenia z licznymi symptomami hemoragialnymi (hemoroidy, krew w stolcu, wylew krwi do mózgu, krwotoki z żołądka i macicy),
- kobiety w okresie ciąży i menstruacji,
- aktywna gruźlica płuc,
- niestabilny stan po zawale serca, zapaleniu mięśnia  sercowego i udarze,
- wrodzone wady serca,
- ciężkie przypadki choroby serca, wątroby,
- nowotwory łagodne i złośliwe,
- ostre stadium procesów zapalnych,
- infekcje (grypa i inne).

 Uwaga

    Stosowanie urządzenia należy zacząć od dwóch minut. Maksymalny czas jednego zabiegu to 15 minut. Urządzenie można stosować 1 -2 razy dziennie, do osiągnięcia zauważalnego rezultatu. Można stosować w różnych pozycjach (stojąc, siedząc, leżąc).
Po zabiegu zaleca się wypić 150 ml wody, gdyż w czasie stosowania urządzenia poprawia się przemiana materii. Stosować nie wcześniej niż godzinę po posiłku.

    Pozycja stojąca z usztywnionymi kolanami powoduje, że masaż ukierunkowany jest na układ kostno-stawowy i daje proste przenoszenie drgań. Natomiast pozycja „narciarza  z ugiętymi kolanami ułatwia przepływy energetyczne, czyli oddziałuje mocniej na organy wewnętrzne.    

Użytkownik:
Ocena:
Komentarz:
Twój adres e-mail
Treść wiadomości
Witam!

Myślę, że może zainteresować Cię produkt dostępny w sklepie internetowym http://www.birplus.pl

Oto link do produktu Stymulator krążenia krwi - SKK:
http://www.birplus.pl/index.php?id_pro=13

-- Wiadomość wysłana ze sklepu internetowego http://www.birplus.pl
Informacje dodatkowe
Adres e-mail Twojego znajomego
Obrazek
Kod z obrazka
Twój adres e-mail
Treść wiadomości
Obrazek
Kod z obrazka
Koszyk jest pusty.
Kontakt

kontakt_188

PAYU - płatności

Płacę z PayU

Google+