Safe Buy
Lokalizacja:

Srebro z Krzemem

Cena: 45,01 PLN
Status: dostępny

 

Srebro z Krzemem

 

Oferowane przez nasz sklep NANO SREBRO z KRZEMEM - NIEJONOWE jest wyjątkowe w swoim działaniu, składzie i parametrach.

Nasze NANO SREBRO jest:

- NIEJONOWE - nie utlenia się, nie wchodzi w reakcje z solami w żołądku, tak jak wcześniejsze jonowe, które mogło powodować SREBRZYC

- NIECHEMICZNE - nie pochodzi z elektrolizy ale jest wytworem najbardziej zaawansowanej, nowej technologii,

- METALICZNE - są to  mikroskopijne płatki czystego srebra o próbie 9999. Jego metaliczne cząstki są bardzo małe od 3nm do 8nm (są w stanie wniknąć do każdego wirusa, bakterii i grzyba i je zniszczyć).


KRZEM, który jest drugim składnikiem jest też wyjątkowy w swym działaniu i parametrach. Jego wielkość cząsteczek oscyluje między 8nm a 12nm (tak małe cząsteczki są wstanie być doskonale wchłaniane do organizmu, np. przez skórę, co w przypadku innych form krzemu jest bardzo trudne).

 

NANO SREBRO a zwłaszcza NIEJONOWE prawdopodobnie już nie długo stanie się najbardziej skutecznym ANTYBIOTYKIEM XXI w. i nie tylko z powodu niezwykłych właściwości. Do tej pory nie wykazano w różnego typu badaniach na całym świecie aby jakiś wirus czy też bakteria lub grzyb był wstanie oprzeć się unicestwiającej sile NANO SREBRA - NIEJONOWEGO, a zwłaszcza z krzemem. W przeciwieństwie do ANTYBIOTYKÓW, które coraz częściej są mało skuteczne a ich działanie jest tylko skuteczne na bakterie i to tylko niektóre, nie wspominając już o ich skutkach ubocznych.

 

KRZEM jest wyjątkowy. Najnowsze badania naukowe dowodzą, że jest on niezbędny dla całego ludzkiego organizmu, a obecnie jest go bardzo mało w pożywieniu i dodatkowo bardzo słabo się wchłania.

KRZEM jest między innymi niezbędny do budowy i prawidłowego funkcjonowania skóry, naczyń krwionośnych. Bierze on udział w reakcji spajania oddzielonych włókien kolagenu z elastyną. Krzem jest również niezbędny do produkcji KOLAGENU. Słabe żyły, kości, mało elastyczne ścięgna, wtarte szkliste części stawów, ZMARSZCZKI, obwisła skóra, to tylko niektóre z najbardziej istotnych skutków braku w naszym organizmie dobrze przyswajalnego KRZEMU.


Oferowane przez nas NANO SREBRO z KRZEMEM - NIEJONOWE jest synergicznie działającym preparatem do użytku zewnętrznego.

 
W przypadku stosowania zewnętrznego, bezpośrednio na skórę, może okazać się bardzo skuteczne dla nastolatków np. na trądzik. A dla trochę starszych na ODZYSKANIE JĘDRNOŚCI skóry i to na całym ciele.


Nasze NANO SREBRO z KRZEMEM jest KONCENTRATEM. W butelce o pojemności 300ml znajduje się koncentrat koloidów NANO SREBRA o stężeniu 50 ppm. i ok 30% krzemionki.

Użytkownik:
Ocena:
Komentarz:
Twój adres e-mail
Treść wiadomości
Witam!

Myślę, że może zainteresować Cię produkt dostępny w sklepie internetowym http://www.birplus.pl

Oto link do produktu Srebro z Krzemem:
http://www.birplus.pl/index.php?id_pro=324

-- Wiadomość wysłana ze sklepu internetowego http://www.birplus.pl
Informacje dodatkowe
Adres e-mail Twojego znajomego
Obrazek
Kod z obrazka
Twój adres e-mail
Treść wiadomości
Obrazek
Kod z obrazka
Koszyk jest pusty.
Kontakt

kontakt_188

PAYU - płatności

Płacę z PayU

Google+