Safe Buy
Lokalizacja:

Płatki magnezowe folia 2 kg

Cena: 69,00 PLN
Status: dostępny

 Naturalny magnez w najbardziej biodostępnej formie dla organizmu człowieka.

 

 

 

Podstawowym składnikiem wszystkich produktów marki Zechsal jest ultra czysty chlorek magnezu pochodzenia naturalnego.

 

 

 

Człowiek i magnez

 

 

 

Magnez jest substancją, która występuje wszędzie w przyrodzie. Ciało człowieka zawiera średnio 28g magnezu. Występuje we wszystkich komórkach ciała i odgrywa kluczową rolę w dziesiątkach procesów biochemicznych organizmu. Nadmiar magnezu jest bezpośrednio wydalany przez organizm. Jednak wiele osób nie ma nadmiaru, lecz niedobór magnezu. Szacuje się, że ponad połowa ludności na świecie cierpi na niedobór magnezu.      

 


Niedobór magnezu może prowadzić do różnych objawów. Najlepszym sposobem przeciwdziałania niedoborowi magnezu jest kąpiel w roztworze soli chlorku magnezu. Rozpuszczone sole magnezu wnikają przez skórę do komórek organizmu. Od lat znane były właściwości lecznicze kąpieli w Morzu Martwym, bogatym w magnez. Mniej znany jest fakt, że Europa także ma swoje „Martwe Morze” a jest nim prehistoryczne Morze Cechsztyńskie.

 

 

 

Stosowanie kosmetyków magnezowych Zechsal korzystnie oddziałuje na wiele układów  organizmu, szczególnie na układ mięśniowy, kostny i nerwowy.

 

Zechsal dla Twojej skóry i mięśni

 

Zechsal oferuje pełną gamę kosmetyków magnezowych na skórę, zawierających wysoko skoncentrowany chlorek magnezu, w postaci olejku magnezowego, żelu magnezowego, peeling żelu oraz płatków magnezowych do kąpieli.

 

Zechsal to linia produktów działających w sposób relaksujący, odprężający i regenerujący na układ mięśniowy i kostno-stawowy. Zechsal jest również skuteczny w profilaktyce skurczów mięśni i urazów wywołanych nadmiernym wysiłkiem fizycznym lub sportowym. Działa kojąco w stanach nadpobudliwości nerwowej i w sytuacjach stresujących. Ponadto wspomaga łagodzenie objawów różnych dolegliwości skórnych takich jak łuszczyca, egzema czy trądzik. Swędzenie i łuszczenie znikają, a stan skóry wyraźnie się poprawia. Swoje uniwersalne działanie zawdzięcza obecności najwyższej czystości soli chlorku magnezu.

 

Dzięki temu, że magnez wchłania się przez skórę bezpośrednio do komórek ciała i tkanek, skutecznie łagodzi bóle stawów, kręgosłupa, działa kojąco w chorobach reumatycznych i skurczach mięśni. Przynosi ulgę w stanach przewlekłego zmęczenia fizycznego, także sportowego. Produkty Zechsal można także stosować podczas nasilonej pracy umysłowej, w sytuacjach stresujących, wzmożonej pobudliwości nerwowej. Korzystnie wpływa na zdrowy i regeneracyjny sen. Pomagają w łagodzeniu dolegliwości skórnych, poprawiając ogólny stan skóry i skutecznie wspomagając walkę z łuszczycą, egzemą, trądzikiem i łupieżem

 

Kosmetyki Zechsal pochodzą bezpośrednio z najczystszego i najbardziej skoncentrowanego źródła na świecie. Korzystny wpływ chlorku magnezu na wiele układów organizmu człowieka, przede wszystkim na skórę i mięśnie został potwierdzony naukowo. Produkty Zechsal zawierają chlorek magnezu w najczystszej i najbardziej skoncentrowanej formie.

 

Zechsal Płatki Magnezowe

 

Do przygotowania relaksującej kąpieli poprawiającej nawilżenie i ogólny stan skóry. Także do przygotowania kąpieli stóp.

 

Opakowanie : 2 kg / folia

 

Użytkownik:
Ocena:
Komentarz:
Twój adres e-mail
Treść wiadomości
Witam!

Myślę, że może zainteresować Cię produkt dostępny w sklepie internetowym http://www.birplus.pl

Oto link do produktu Płatki magnezowe folia 2 kg:
http://www.birplus.pl/index.php?id_pro=237

-- Wiadomość wysłana ze sklepu internetowego http://www.birplus.pl
Informacje dodatkowe
Adres e-mail Twojego znajomego
Obrazek
Kod z obrazka
Twój adres e-mail
Treść wiadomości
Obrazek
Kod z obrazka
Koszyk jest pusty.
Kontakt

kontakt_188

PAYU - płatności

Płacę z PayU

Google+