Safe Buy
Lokalizacja:

Kardi Junior - dla dzieci

Cena: 184,00 PLN
Status: dostępny

Kardi Junior - dla dzieci

 

Żelki z olejem z kryla

Kwasy tłuszczowe Omega-3 – DHA I EPA są niezbędne dla naszego organizmu. Są ważne szczególnie dla zdrowia i prawidłowego rozwoju małych dzieci. Kwasy te pomagają budować układ nerwowy, wspierają układ krwionośny przyczyniając się do lepszego funkcjonowania serca, utrzymują prawidłowe ciśnienie krwi i poziom trójglicerydów. DHA i EPA są również istotne dla zdrowego funkcjonowania mózgu i wzroku. Niestety nie są produkowane przez organizm i mogą być dostarczane tylko z pożywienia.

TIENS Kardi Junior jest idealnym produktem dla dzieci i dorosłych. Smaczne żelki w kształcie miśków zawierające olej z kryla są czystym i naturalnym źródłem kwasów tłuszczowych Omega-3. Żelki o smaku pomarańczowym i malinowym są w 100% naturalne, bez konserwantów. Swój intensywny kolor zawdzięczają zawartemu w organizmie kryla czerwonemu pigmentowi – astaksantynie.

 

SKŁADNIKI

DHA i EPA - dwa niezbędne kwasy tłuszczowe Omega-3, które mają kluczowe znaczenie dla rozwoju dziecka. Zapewniają wiele korzyści zdrowotnych, w tym prawidłowe funkcjonowanie poznawcze, rozwój mózgu i wzroku oraz zdrowe serce. Biorą udział w tworzeniu nowych komórek, utrzymują ich elastyczność i chronią je.

Olej z kryla Tiens pochodzi z kryla antarktycznego, który jest najczystszym źródłem kwasów Omega-3. Aby zachować wysoką jakość kryla jest zbierany w delikatny sposób, a następnie ostrożnie przetwarzany.

Unikalna wartość oleju z kryla polega na tym, że kwasy Omega-3 dostarczane są w postaci fosfolipidów. Fosfolipidy tworzą podstawową strukturę błony komórkowej organizmu. Olej z kryla jest łatwo przyswajalny i wchłaniany przez organizm.

Olej z kryla zawiera również astaksantynę, która jest jednym z najsilniejszych antyoksydantów (przeciwutleniaczy) w świecie roślinnym i zwierzęcym. Astaksantyna jest również znana jako posiadająca zdolności przekraczania bariery krew-mózg oraz krew-siatkówka, przez co może pełnić ważną rolę w funkcjonowaniu organizmu.

DZIAŁANIE

Kwasy DHA i EPA powodują następujące efekty:

  • DHA przyczyniają się do utrzymania prawidłowego widzenia,
  • DHA pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu mózgu,
  • EPA i DHA przyczyniają się do lepszego funkcjonowania serca.

ZALECANE SPOŻYCIE

1-2 żelki dziennie.

PRZECIWSKAZANIA

Nie wskazane dla dzieci, u których stwierdzono uczulenie na owoce morza lub jakikolwiek składnik preparatu.

DODATKOWE INFORMACJE O PRODUKCIE

Suplement diety dla dzieci powyżej 3 roku życia, stanowiący źródło kwasów tłuszczowych Omega-3 w kształcie misiów. 100% naturalnych składników, koloru i smaku.

Zalecany dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym, zwłaszcza w okresie intensywnego wzrostu i rozwoju umysłowego, aktywności fizycznej i nauki.

DODATKOWE INFORMACJE

Opakowanie
30 żelków
Użytkownik:
Ocena:
Komentarz:
Twój adres e-mail
Treść wiadomości
Witam!

Myślę, że może zainteresować Cię produkt dostępny w sklepie internetowym http://www.birplus.pl

Oto link do produktu Kardi Junior - dla dzieci:
http://www.birplus.pl/index.php?id_pro=378

-- Wiadomość wysłana ze sklepu internetowego http://www.birplus.pl
Informacje dodatkowe
Adres e-mail Twojego znajomego
Obrazek
Kod z obrazka
Twój adres e-mail
Treść wiadomości
Obrazek
Kod z obrazka
Koszyk jest pusty.
Kontakt

kontakt_188

PAYU - płatności

Płacę z PayU

Google+