Safe Buy
Lokalizacja:

Kangli

Cena: 179,00 PLN
Status: dostępny

KANGLI 

Żadne inne hormony nie są kojarzone z kobietą tak jak estrogeny może dlatego, że  odpowiedzialne są między innymi za regulację cyklu miesiączkowego i kształtowanie kobiecej sylwetki. Ta grupa hormonów wpływa również na gospodarkę lipidową, wapniową i białkową kobiecego organizmu, kobiece libido oraz emocje. Oddziałuje również na krzepliwość krwi. Zakłócenie poziomu estrogenu oznacza więc nie tylko problemy zdrowotne, ale odbija się także na urodzie i psychice kobiety. Tymczasem wraz z wiekiem obecność estrogenu w kobiecym organizmie powoli, ale systematycznie spada. Ten proces zaczyna się już około 30-go roku życia, nasilając się w kolejnej dekadzie. Wówczas to skóra traci swoją jędrność, pojawiają się zmarszczki i wahania nastroju. Na poziom estrogenów wpływa nie tylko wiek, ale również zła dieta, brak ruchu czy stres. Dla lepszego samopoczucia i urody warto więc dbać o ich prawidłowy poziom.

Pomagają w tym suplementy diety oparte na bazie soi, takie jak Kangli. Okazuje się bowiem, że zawarte w niej izoflawony sojowe przypominają swoją budową estrogen. W literaturze naukowej izoflawony opisywane są jako związki estrogenopodobne, co nie oznacza, że mają taki sam jak estrogen wpływ na organizm człowieka. W rzeczywistości izoflawony inaczej oddziałują na receptory estrogenu niż właściwy estrogen, a ich działanie może być proestrogenne, antyestrogenne lub neutralne.

Główne składniki:
Izoflawony, witamina C, witamina E Prowadzone od wielu lat badania wykazały, że soja zawiera organiczne związki chemiczne pochodzenia roślinnego określane jako fitoestrogeny. Najważniejsze spośród fitoestrogenów nazwano izoflawonami. Izoflawony pochodzenia sojowego to naturalny estrogen roślinny.
Te naturalne substancje chemiczne mogą mieć szczególnie  korzystne działanie dla kobiet. Wykazują właściwości uspokajające, mogą także usuwać uczucie stresu, wahania nastroju oraz inne związane z nimi problemy. Szczególnie korzystne jest regularne stosowanie tego suplementu w połączeniu z Biowapniem TIENS.
 

 

Korzyści wg tradycyjnej medycyny chińskiej:
• Wspomaganie regulacji poziomu estrogenu
• Regeneracja organizmu kobiety
• Wspomaganie zmniejszania wahań nastroju
• Regulacja cyklu menstruacyjnego
• Łagodzenie objawów menopauzy
• Wspomaganie zapobiegania osteoporozie

Propozycja przyjmowania:

 Dziewczynki 7-16 lat ( w opóźnieniu dojrzewania płciowego) - 1 kaps. raz dziennie w ciągu 2-3 miesięcy. Dorośli - 1 kaps. 2 razy dziennie. Najkorzystniej w godz. 9-11 i 17-19.

   

OPAKOWANIE

    60 kapsułek

Użytkownik:
Ocena:
Komentarz:
Twój adres e-mail
Treść wiadomości
Witam!

Myślę, że może zainteresować Cię produkt dostępny w sklepie internetowym http://www.birplus.pl

Oto link do produktu Kangli:
http://www.birplus.pl/index.php?id_pro=28

-- Wiadomość wysłana ze sklepu internetowego http://www.birplus.pl
Informacje dodatkowe
Adres e-mail Twojego znajomego
Obrazek
Kod z obrazka
Twój adres e-mail
Treść wiadomości
Obrazek
Kod z obrazka
Koszyk jest pusty.
Kontakt

kontakt_188

PAYU - płatności

Płacę z PayU

Google+