Safe Buy
Lokalizacja:

Hemorend

Cena: 60,00 PLN
Status: dostępny

Hemorend


HEMOREND jest produktem medycyny integracyjnej, która łączy w sobie nowoczesne badania oraz doświadczenia tradycyjnej i alternatywnej medycyny z holistycznym podejściem do ludzkiego ciała. «Medycyna holistyczna opiera się na założeniu, że stan umysłu, ducha i ciała wzajemnie wpływają na siebie i że należy widzieć  cały organizm, a nie tylko jego chorą część». Stąd też działanie preparatu Hemorend jest skierowane nie tylko na usuwanie dolegliwości będących skutkiem choroby, ale przede wszystkim na usunięcie przyczyny jej powstawania. Wszystkie składniki zawarte w preparacie są pochodzenia roślinnego, więc organizm ludzki przyswaja je bardzo naturalnie. Nie powodują one skutków ubocznych, w przeciwieństwie do preparatów syntetycznych, których stosowanie często powoduje interakcje i kolejne dolegliwości.
HEMOREND jest wykonany ściśle według tradycyjnej i sprawdzonej receptury dalekowschodniej.
Składniki te były testowane przez tysiące lat, poprzez setki możliwych zastosowań i monitorowania ich efektów. Poprzez te doświadczenia powstała formuła preparatu Hemorend pomaga od wieków.
W medycynie dalekowschodniej, w przypadku występowania hemoroidów, prawdziwej przyczyny braku równowagi energetycznej upatruje się w osłabionej lub uszkodzonej śledzionie, pomimo faktu, że dolegliwość ta objawia się w zupełnie innych częściach organizmu.
W przypadku osłabienia pracy śledziony organy ludzkie opadają i przechodzą w stany patologiczne objawiające się hemoroidami, żylakami odbytu, obniżeniem lub wypadanie macicy, pochwy, wypadanie odbytu oraz zapadnięciem żołądka.     
W przypadku występowania powyższych dolegliwości, poprzez starannie wyselekcjonowaną przez stulecia grupę składników naturalnych w postaci korzeni, ziół i innych naturalnych składników, eliminuje się przyczynę choroby, zwalcza jej objawy i przywraca naturalną równowagę organizmu. Dodatkową zaletą tego procesu jest to, że efekty otrzymane w ten sposób trwają zazwyczaj dłużej.

Zalecana dzienna porcja: 3 razy  po 1 saszetce.

    Przyjmować przed posiłkami wsypując zawartość saszetki do ust i popijając wodą.
    Zaleca się stosowanie w regularnych odstępach czasu.
    Zalecany czas stosowania, dla uzyskania optymalnych efektów, wynosi od 20 do 30 dni.
    W razie nawrotu dolegliwości kurację należy powtórzyć.

W przypadku stosowania u dzieci poniżej 6-go roku życia oraz kobiet karmiących należy zwrócić szczególną uwagę na możliwość wystąpienia nadwrażliwości, na którykolwiek ze składników powodujących interakcje.
Osobom z wysokim ciśnieniem krwi, zaleca się ostrożność.
Preparat nie jest przeznaczony jako substytut zróżnicowanej diety.
W okresie stosowania Hemorendu unikać pikantnych potraw i napojów alkoholowych, które mogą zmniejszyć działanie preparatu.
Przed użyciem uważnie przeczytaj ulotkę dołączoną do opakowania.

Do tej pory nie stwierdzono żadnych niepożądanych skutków ubocznych wśród osób przyjmujących suplement diety HEMOREND.
Substancje zawarte w suplemencie diety w żaden sposób nie są uzależniające.


 

Użytkownik:
Ocena:
Komentarz:
Twój adres e-mail
Treść wiadomości
Witam!

Myślę, że może zainteresować Cię produkt dostępny w sklepie internetowym http://www.birplus.pl

Oto link do produktu Hemorend:
http://www.birplus.pl/index.php?id_pro=326

-- Wiadomość wysłana ze sklepu internetowego http://www.birplus.pl
Informacje dodatkowe
Adres e-mail Twojego znajomego
Obrazek
Kod z obrazka
Twój adres e-mail
Treść wiadomości
Obrazek
Kod z obrazka
Koszyk jest pusty.
Kontakt

kontakt_188

PAYU - płatności

Płacę z PayU

Google+