Safe Buy
Producent
Lokalizacja:

Ganoderma lucidum - Reishi 60 kapsułek

Cena: 687,00 PLN
Status: dostępny

GANODERMA LUCIDUM

 

Wyciąg olejowy z zarodników Ganoderma lucidum - SUPLEMENT DIETY
(Reishi)

Skład: 100% olej uzyskany z rozłupanych i sproszkowanych zarodników Ganoderma lucidum.

 

Zarodniki grzyba Ganoderma lucidum są mikroskopijnej średnicy. W naturze są rozpylane przez wiatr dlatego ich zbiór jest skomplikowanym procesem. Zarodniki posiadają podwójną łupinkę, która chroni ich zawartość. Produkcja preparatu "Wyciąg olejowy z zarodników Ganoderma lucidum" rozpoczyna się od mechanicznego rozłupania łupinki zarodnika, a następnie uzyskania z niego oleju działając nadkrytycznym dwutlenkiem węgla.


Olej jest zamknięty w hermetycznej kapsułce uzyskanej z glutenu pszenicznego.

Produkcja preparatu jest bardzo kosztowna ze względu na trudności w pozyskaniu surowca i konieczności użycia zaawanasowanej technologii do rozbicia zarodników i uzyskania z nich oleju.  W trakcie produkcji preparatu nie są dodawane żadne środki chemiczne lub spożywcze. Produkt nie zawiera konserwantów, barwników, itd.


Opakowanie zawiera 60 kapsułek po 500 mg. (dwie butelki po 30 kapsułek)

Sposób użycia: 1-2 kapsułki 1-3 razy dziennie. Przeciętnie 1-2 kapsułki dziennie. Przez pierwsze 2-3 dni zaleca się przyjmowanie 1 kapsułki dziennie w celu łatwiejszej adaptacji organizmu do nowego produktu.


Przez cały okres stosowanie preparatu zaleca się przyjmowanie witaminy C, która ułatwia wchłanianie polisacharydów, głównego składnika grzyba, a także zwiększonej ilości płynów.

Preparat został zgłoszony do Głównego Inspektora Sanitarnego w Warszawie a każda jego dostawa jest kontrolowana przez Sanepid we Wrocławiu. Był dwukrotnie przebadany laboratoryjnie przez Laboratorium Izby Celnej we Wrocławiu.


UWAGA: Preparaty sporządzone z Ganoderma lucidum nie posiadają w Polsce statusu lekarstwa i nie mogą być jako takie traktowane. Nie zaleca się ich stosowania zamiast przepisanych leków.

 

Użytkownik:
Ocena:
Komentarz:
Twój adres e-mail
Treść wiadomości
Witam!

Myślę, że może zainteresować Cię produkt dostępny w sklepie internetowym http://www.birplus.pl

Oto link do produktu Ganoderma lucidum - Reishi 60 kapsułek:
http://www.birplus.pl/index.php?id_pro=82

-- Wiadomość wysłana ze sklepu internetowego http://www.birplus.pl
Informacje dodatkowe
Adres e-mail Twojego znajomego
Obrazek
Kod z obrazka
Twój adres e-mail
Treść wiadomości
Obrazek
Kod z obrazka
Koszyk jest pusty.
Kontakt

kontakt_188

PAYU - płatności

Płacę z PayU

Google+