Safe Buy
Lokalizacja:

FIZZY potrójny magnez

Cena: 105,00 PLN
Status: dostępny

FIZZY potrójny magnez

 

Magnez nie bez powodu nazywany jest „pierwiastkiem życia”. Jego niedobory natychmiast odbijają się na zdrowiu i urodzie. Z udziałem magnezu odbywa się bowiem ponad połowa, z około 600, procesów biochemicznych zachodzących w ludzkim organizmie. Pierwiastek ten pełni dużą rolę w profilaktyce i łagodzeniu wielu dolegliwości, zwłaszcza układu nerwowego i sercowo-naczyniowego. Nic więc dziwnego, że należy do najpopularniejszych suplementów na świecie.

 
Zapotrzebowanie na magnez  zależy od wieku, płci i uwarunkowań fizjologicznych. Niedobory magnezu mogą pojawić się na skutek stresu, nadużywania alkoholu, picia zbyt dużej ilości kawy i innych napojów zawierających kofeinę, czy zbyt tłustej diety. Na braki magnezu organizm zareagować może na przykład skurczami łydek, drganiem powieki, bezsennością, złym, płaczliwym nastrojem, pogorszeniem koncentracji, zawrotami i bólami porannymi głowy, zmęczeniem, nawet po wielu godzinach snu, próchnicą zębów, wypadaniem włosów, łamaniem się paznokci, trudnością z oddychaniem i ogólnym osłabieniem.

Grupa Tiens stworzyła Fizzy – suplement, który reguluje poziom magnezu w organizmie. W jego skład wchodzi magnez z dodatkiem ekstraktów ziołowych ze słodkiej bazylii oraz czerwonego buraka. Magnez zawarty w preparacie występuje w postaci łatwiej przyswajalnych przez organizm form: węglanu magnezu, tlenku magnezu oraz ekstraktu z bazylii, który jest jednym z najbogatszych, naturalnych źródeł tego pierwiastka.

 

SKŁADNIKI

W skład preparatu TIENS Fizzy wchodzi magnez w postaci węglanu i tlenku. Pierwiastek ten jest niezbędny do prawidłowego rozwoju i funkcjonowania organizmu. Najważniejszą funkcją magnezu w organizmie jest udział w procesach syntezy i rozpadu związków wysokoenergetycznych, głównie kwasu adenozynotrójfosforowego (ATP). Magnez jest koenzymem lub aktywatorem wielu enzymów, zwłaszcza tych związanych z przenoszeniem grup fosforanowych. Jest też regulatorem równowagi wapniowej organizmu, a także bierze udział  m.in. w produkcji insuliny, procesie krzepnięcia krwi, prawidłowym działaniu witamin B1 i C. Reguluje rozwój układu kostnego, wzmaga reakcje obronne organizmu, działa przeciwzapalnie.

Kolejny składnik preparatu to ekstrakt ze słodkiej bazylii. Zioło to pochodzi z Indii. Wykorzystywane jest tam w kuchni, ale i ziołolecznictwie. Słodka bazylia zawiera duże ilości łatwo przyswajalnego magnezu, a także witaminę K, C, A, potas, mangan i wapń. Działa uspokajająco, pobudza łaknienie i trawienie.

W skład suplementu wchodzi również ekstrakt z czerwonego buraka. Warzywo to zawiera duże ilości kwasu foliowego oraz pierwiastki mineralne  (m.in. żelazo, wapń, magnez, potas, mangan, sód, miedź, chlor, fluor, cynk). Od dawna medycyna naturalna uznaje go za środek wzmacniający układ sercowo-naczyniowy. Z kolei witamina B2 odgrywa ważną rolę w procesach przemiany materii i jest niezbędna do tworzenia czerwonych płytek krwi, produkcji antyciał przez układ odpornościowy, oddychania międzykomórkowego i procesów wzrostu.


DZIAŁANIE

Składniki zawarte w preparacie:

    regulują poziom magnezu w organizmie,
    zmniejszają objawy związane ze zmęczeniem, dodają energii i korzystnie wpływają na nastrój,
    poprawiają koncentrację i pamięć,
    korzystnie wpływają na układ nerwowy,
    wzmacniają układ sercowo-naczyniowy,
    regulują ciśnienie krwi,
    łagodzą objawy związane z niedoborem magnezu w organizmie np. skurcze łydek, drganie powiek, kołatanie serca,
    korzystnie działają na metabolizm,
    wzmacniają zęby i kości.

Propozycja przyjmowania:

1 tabletka raz dziennie należy rozpuścić w niepełnej szklance wody.

ZALECENIA

Preparat polecany jest szczególnie osobom zestresowanym, pijącym duże ilości kawy, herbaty i napojów zawierających kofeinę, zmagającymi się z bolesnymi, skurczami łydek, drganiem powieki, których przyczyną są niedobory magnezu.


UWAGA

Witamina B6 zwiększa przyswajalność magnezu. U zdrowych osób nadmiar magnezu jest usuwany z organizmu przez nerki. Ryzyko przedawkowania wzrasta u osób z upośledzoną funkcją nerek. Objawy nadmiaru magnezu w organizmie to: spadek ciśnienia, spowolnienie pracy serca, osłabienie odruchów.

Użytkownik:
Ocena:
Komentarz:
Twój adres e-mail
Treść wiadomości
Witam!

Myślę, że może zainteresować Cię produkt dostępny w sklepie internetowym http://www.birplus.pl

Oto link do produktu FIZZY potrójny magnez:
http://www.birplus.pl/index.php?id_pro=374

-- Wiadomość wysłana ze sklepu internetowego http://www.birplus.pl
Informacje dodatkowe
Adres e-mail Twojego znajomego
Obrazek
Kod z obrazka
Twój adres e-mail
Treść wiadomości
Obrazek
Kod z obrazka
Koszyk jest pusty.
Kontakt

kontakt_188

PAYU - płatności

Płacę z PayU

Google+