Safe Buy
Lokalizacja:

Chusteczki nasaczone oczarem

Cena: 12,00 PLN
Status: dostępny


"Oczar wirginijski (Hamamelis virginiana L.) – krzew z rodziny oczarowatych, wywodzi się z Ameryki Pn. i był stosowany już setki lat temu przez Indian. Wyciągi z liści i kory oczaru wirginijskiego wykazują działanie przeciwzapalne, przeciwbakteryjne, ściągające."

"LEKSYKON roślin leczniczych"
Teresa Lewkowicz-Mosiej


 

Oczar chusteczki nasączone dzięki formule opartej na wyciągu z oczaru wirginijskiego chronią przed podrażnieniami, zapewniając skuteczną pielęgnację stref intymnych.
Kosmetyki naturalne zapewniają doskonałą ochronę, świeżość i czystość.

Naturalny wyciąg z oczaru wirginijskiego ma działanie ochronne - powstrzymuje rozwój bakterii. Reguluje procesy fizjologiczne stref intymnych, jednocześnie utrzymując naturalny, niski poziom pH, zapobiega podrażnieniom i zaczerwienieniom.

Sposób użycia:

Przemywać okolice stref intymnych 2 – 3 razy dziennie, w razie potrzeby pozostawić w miejscu przeznaczenia na 5 – 15 minut. Niezastąpione w czasie podróży.

Ostrzeżenia:

-unikać kontaktu z oczami,

-trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci,

-przed użyciem sprawdzić termin ważności.

Działania uboczne – nie posiada
Interakcje – nie posiada

Składniki: Hamamelis virginiana L. 50%, Aqua, Glycerin, Ethanol, Citric Acid, Sodium Citrate

 


           Środek całkowicie pochodzenia naturalnego

....................................................................................

 

„Najważniejszymi substancjami farmakologicznie czynnymi oczaru wirginijskiego są garbniki i flawonoidy. Badania skutków zewnętrznego stosowania przetworów z oczaru wykazują, że jest bardzo dobrze tolerowany przez skórę i niezwykle skuteczny w leczeniu jej schorzeń – zwłaszcza ran – co zawdzięcza przede wszystkim tym właśnie składnikom. Olejek oczarowy działa antyseptycznie, a kwasy organiczne - przeciwzapalnie i antyoksydacyjnie.

Garbniki uszczelniają błony komórek skóry i śluzówek, utrudniając wnikanie do ich wnętrza czynników chorobotwórczych oraz toksyn, zwiększają także szczelność naczyń włosowatych. Hamują również rozwój wirusów i bakterii, łagodzą stany zapalne oraz uśmierzają swędzenie i ból. Dzięki właściwościom ściągającym tamują miejscowe krwawienia i osłabiają przepływ krwi, przyśpieszając zanikanie obrzęków; rany goją się prędzej, szybsze jest też ziarninowanie, czyli odbudowa ubytków tkanki.

Flawonoidy zwiększają wytrzymałość i szczelność naczyń krwionośnych oraz blokują uwalnianie histamin, działają więc przeciwuczuleniowo (antyalergicznie). Wykazują ponadto właściwości antyoksydacyjne, dzięki czemu chronią komórki przed uszkadzającymi je wolnymi rodnikami, które przyśpieszają między innymi proces starzenia się organizmu. Łatwo zatem zrozumieć, dlaczego oczar wirginijski jest tak skuteczny w leczeniu wszelkiego rodzaju chorób skóry, ale przede wszystkim skóry wrażliwej i podatnej na uszkodzenia. Doskonale sprawdza się jako lek – dzięki temu , że jest znakomicie tolerowany i nie ma działań niepożądanych – przy leczeniu skóry u dzieci na przykład ogniopióru, ale stosuje się go także w atopowym zapaleniu skóry (neurodermitis), łuszczycy i grzybicy skóry u dorosłych.

Poprawia również stan skóry osób w podeszłym wieku, opóźnia procesy starzenia się, powodujące między innymi wysychanie skóry i utratę jej elastyczności, łagodzi także swędzenie.”

„Wyniki badań potwierdzają, że przetwory z oczaru wirginijskiego są bardzo dobrze tolerowne przez skórę i mają na nią wybitnie korzystny wpływ.”

„WSZYSKO O ZIOŁACH” autorstwa URSEL Buhring

 

.............................................................................................

OPAKOWANIE: 10 SZTUK

 

Użytkownik:
Ocena:
Komentarz:
Twój adres e-mail
Treść wiadomości
Witam!

Myślę, że może zainteresować Cię produkt dostępny w sklepie internetowym http://www.birplus.pl

Oto link do produktu Chusteczki nasaczone oczarem:
http://www.birplus.pl/index.php?id_pro=75

-- Wiadomość wysłana ze sklepu internetowego http://www.birplus.pl
Informacje dodatkowe
Adres e-mail Twojego znajomego
Obrazek
Kod z obrazka
Twój adres e-mail
Treść wiadomości
Obrazek
Kod z obrazka
Koszyk jest pusty.
Kontakt

kontakt_188

PAYU - płatności

Płacę z PayU

Google+