Safe Buy
Lokalizacja:

Bio czystek 100g.

Cena: 9,00 PLN
Status: niedostępny

Czystek herbata BIO
Cistus incanus

 

KLASTER ROŚLINNYCH PRODUKTÓW LECZNICZYCH
I SUPLEMENTÓW DIETY  NARODOWY INSTYTUT LEKÓW


Czystek był znany już w starożytności. Wtedy był zarezerwowany dla elit, dzisiaj jest dostępny dla wszystkich. Jest to tym łatwiejsze, że czystek można wykorzystać na wiele sposobów, ale najprostszą i najskuteczniejszą formą jest zaparzenie herbaty z jego suszu.

" Dzięki temu,że nie wywołuje żadnych działań ubocznych, mogą go przyjmować zarówno dzieci, jak i kobiety w ciąży oraz karmiące matki. 

Można go z powodzeniem stosować przy różnego rodzaju stanach zapalnych.Blokuje także rozwój wszystkich infekcji wirusowych i bakteryjnych. Uzdrawiająca siła czystka jest przydatna w przypadku grypy, przeziębienia i ostrego zapalenia migdałków. Odtruwa cały organizm i opóźnia procesy starzenia.Stanowi również skuteczny oręż przeciwko boreliozie. Eliminuje wszelkie  niedoskonałości cery – od trądziku po atopowe zapalenie skóry. Dzięki bogactwu polifenoli jest prawdziwym źródłem młodości. Pomaga również na choroby żołądka i jelit, kandydozę oraz inne infekcje grzybicze.

Jedna roślina – wiele korzyści
"

Treść zaczerpnięta z książki Czystek zdrowie i piękno dzięki jednej roślinie (str. 23-26) - dr Guntera Harnisch.

 Czystek (Cistus incantus) zwany też różą skalna rośnie na bogatych w magnez glebach w krajach  południowej Europy. Jego zawsze zielone krzewy dorastają do wysokości jednego metra. Ma bardzo delikatne kwiaty o pogniecionych płatkach. Roślina ma przyjemny żywiczny zapach.

W trakcie zbiorów z dziko rosnących krzewów, odcinane są kwiaty oraz gałązki i od razu, na miejscu suszone są w zadaszonych, otwartych po bokach drewnianych budowlach, podobnych do stodół. W nich rośliny są chronione przed wilgocią, a świeża bryza od morza zapewnia stale wentylacje w trakcie suszenia.

Użytkownik:
Ocena:
Komentarz:
Twój adres e-mail
Treść wiadomości
Witam!

Myślę, że może zainteresować Cię produkt dostępny w sklepie internetowym http://www.birplus.pl

Oto link do produktu Bio czystek 100g.:
http://www.birplus.pl/index.php?id_pro=305

-- Wiadomość wysłana ze sklepu internetowego http://www.birplus.pl
Informacje dodatkowe
Adres e-mail Twojego znajomego
Obrazek
Kod z obrazka
Twój adres e-mail
Treść wiadomości
Obrazek
Kod z obrazka
Koszyk jest pusty.
Kontakt

kontakt_188

PAYU - płatności

Płacę z PayU

Google+