Safe Buy
Lokalizacja:

Aplikator Lyapko -wałek uniwersalny

Cena: 145,00 PLN
Status: dostępny

APLIKATORY LYAPKO UNIWERSALNY

APLIKATORY „LYAPKO”, opracowane przez lekarza terapeutę, specjalistę z zakresu refleksoterapii, Nikolaya Lyapko, przeznaczone są do szerokiego stosowania w terapii kompleksowej, w profilaktyce różnych schorzeń i w kosmetologii. To wspaniały środek dla wzmocnienia i zachowania zdrowia.

APLIKATORY „LYAPKO” – to mnóstwo igieł o skomplikowanej strukturze z różnych metali, umocowanych na specjalnych gumowych nośnikach. Metale, z których produkowane są igły – żelazo, miedź, cynk, nikiel, srebro – odgrywają ważną rolę w procesach metabolicznych organizmu ludzkiego w postaci niezbędnych do życia mikroelementów.

odległość między igłami 3,5 mm, wymiary 7,0 cm x 4,5 cm
Skład: żelazo, miedź, nikiel, cynk, srebro, guma medyczna
Do produktu dołączona jest książka „Aplikatory Lyapko. Metodyka stosowania”.

Wałek uniwersalny – dzięki optymalnym rozmiarom powierzchni roboczej i odległościom miedzy igłami, może być stosowany przez osoby ze wszystkich grup wiekowych bez ograniczeń. Prosty sposób stosowania, bezpieczeństwo, nieinwazyjność i wysoka efektywność pozwalają na zarekomendowanie aplikatorów nie tylko do stosowania przez specjalistów ale i samodzielnego stosowania w warunkach domowych.

Wałek przeznaczony jest do oddziaływania na różne części ciała, ale najwygodniejsze jest posługiwanie się nim na odcinki z małymi promieniami krzywizny: barki, szyja, głowa, stawy, zewnętrzna część stopy, ręce i nogi.

Igły wałka, dotykając skóry, nie uszkadzają jej. Metoda jest efektywna i nieinwazyjna, to znaczy wyklucza całkowicie przenoszenie infekcji.

Za pomocą tego typu wałków można prowadzić diagnostykę odruchową zarówno już ujawnionych, jak też ukrytych schorzeń.

Główna istota powierzchniowej terapii wieloigłowej aplikatorami Lyapko polega na oddziaływaniu odruchowo-mechanicznym poprzez określone aktywne punkty ciała na odpowiadające im narządy wewnętrzne. Umiarkowane drażnienie igłami zakończeń nerwowych, skupionych w określonych punktach skóry, mięśni i innych tkanek, a za ich pośrednictwem pni nerwowych, odbudowuje regulację nerwową w organizmie, normalizuje siłę, zdolność poruszania się i równoważenie procesów pobudzania oraz hamowania. I właśnie dlatego, że oddziaływanie lecznicze terapii igłowej odbywa się za pomocą odruchu, poprzez układ nerwowy, kontrolujący działalność całego organizmu, to nie ogranicza się ono do jednego punktu czy nerwu, ale najczęściej w sposób pozytywny wpływa na narządy, które są oddalone od miejsca oddziaływania. Do krwi zaczynają trafiać dodatkowe hormony i inne bardzo efektywne substancje, niezbędne do prawidłowej działalności życiowej. Ma miejsce przegrupowywanie ukrwienia, krew kierowana jest do najważniejszych narządów i tkanek. 

Dodatkowo dochodzi tutaj do procesu podwyższonej selektywnej mikrojonoforezy metali, z których zrobione są igły, do środowiska płynnego organizmu.

Spis chorób, w których pomagają aplikatory Lyapko, jest bardzo długi. Odnotujmy tylko, że Aplikatory „Lyapko”:

►usuwają bóle kręgosłupa, stawów, mięśni i bóle głowy;

►skracają okres całkowitego powrotu do zdrowia po urazach czaszkowo-mózgowych, złamaniach, operacjach, udarach;

►zwiększają 2-3-krotnie efektywność takich metod, jak masaż, akupunktura uszu i terapia klasyczna, terapia manualna i laseroterapia, rezonans magnetyczny (przy jednoczesnym lub wcześniejszym zastosowaniu);

►pomagają w leczeniu i profilaktyce zachorowań na schorzenia przewodu pokarmowego, układu sercowo-naczyniowego, oddechowego i systemu nerwowego;

►usuwają zaburzenia seksualne i doprowadzają do normalizacji funkcji płciowych u mężczyzn i kobiet; przy leczeniu chorób ginekologicznych sprzyjają usuwaniu ognisk zapalnych i zaburzeń cyklu menstrualnego;

►sprzyjają normalizacji równowagi hormonalnej, procesów metabolicznych w przypadku schorzeń endokrynologicznych (otyli tracą na wadze, a chudzi uzyskują niezbędne kilogramy);

►pozwalają skrócić okres przyjmowania lekarstw, a potem całkowicie z nich zrezygnować.

►zwiększają zdolność do pracy i aktywność życiową, normalizuje sen i przemianę materii, poprawiają samopoczucie;

Aplikator wałek „Lyapko” zalecany jest również do stosowania w kosmetologii:

- poprawia sprężystość i elastyczność tkanek,
- sprzyja obniżeniu wagi ciała i koryguje figur
- jest skutecznym środkiem profilaktycznym i leczącym cellulit

Aplikatory Lyapko w procesie ich wykorzystania stykają się ze skórą, nie uszkadzają jej jednak. Nie mają styczności z krwią. Nie powodując skutków ubocznych aplikatory pobudzają do działania funkcje ochronne organizmu.

Użytkownik:
Ocena:
Komentarz:
Twój adres e-mail
Treść wiadomości
Witam!

Myślę, że może zainteresować Cię produkt dostępny w sklepie internetowym http://www.birplus.pl

Oto link do produktu Aplikator Lyapko -wałek uniwersalny:
http://www.birplus.pl/index.php?id_pro=223

-- Wiadomość wysłana ze sklepu internetowego http://www.birplus.pl
Informacje dodatkowe
Adres e-mail Twojego znajomego
Obrazek
Kod z obrazka
Twój adres e-mail
Treść wiadomości
Obrazek
Kod z obrazka
Koszyk jest pusty.
Kontakt

kontakt_188

PAYU - płatności

Płacę z PayU

Google+