Safe Buy
Lokalizacja:

Aplikator Lyapko - wałek do twarzy

Cena: 105,01 PLN
Status: dostępny

APLIKATORY LYAPKO WAŁEK DO TWARZY

APLIKATORY „LYAPKO”, opracowane przez lekarza terapeutę, specjalistę z zakresu refleksoterapii, Nikolaya Lyapko, przeznaczone są do szerokiego stosowania w terapii kompleksowej, w profilaktyce różnych schorzeń i w kosmetologii. To wspaniały środek dla wzmocnienia i zachowania zdrowia.

APLIKATORY „LYAPKO” – to mnóstwo igieł o skomplikowanej strukturze z różnych metali, umocowanych na specjalnych gumowych nośnikach. Metale, z których produkowane są igły – żelazo, miedź, cynk, nikiel, srebro – odgrywają ważną rolę w procesach metabolicznych organizmu ludzkiego w postaci niezbędnych do życia mikroelementów.

Odległość między igłami 3,5 mm, wymiary 3,6 cm x 4,2 cm
Skład: żelazo, miedź, nikiel, cynk, srebro, guma medyczna
Do produktu dołączona jest książka „Aplikatory Lyapko. Metodyka stosowania”.

Wałkiem do twarzy można oddziaływać na dowolne części ciała, ale najwygodniej jest stosować go na twarz w celu usunięcia skurczu i bólu (przy nerwobólach nerwu trójdzielnego, zapaleniu nerwu twarzowego), na owłosioną część głowy, miękkie stawy kończyn, nadgarstka i stopy.

Jest zalecany do używania w kosmetologii. Dzięki swoim rozmiarom pozwala bardzo dokładnie pracować na miejscach wokół odcinków uszkodzonych (urazów, zrostów pooperacyjnych, złamań), wokół rozszerzonych żył (żylaków), poza miejscami zaognionymi. Wykonując wałkiem masaż twarzy kształtujemy piękny owal twarzy, wywołujemy efekt liftingu. Wałek pomaga w walce ze zmarszczkami mimicznymi, poprawia sprężystość i elastyczność skóry.

 

Główna istota powierzchniowej terapii wieloigłowej aplikatorami Lyapko polega na oddziaływaniu odruchowo-mechanicznym poprzez określone aktywne punkty ciała na odpowiadające im narządy wewnętrzne. Umiarkowane drażnienie igłami zakończeń nerwowych, skupionych w określonych punktach skóry, mięśni i innych tkanek, a za ich pośrednictwem pni nerwowych, odbudowuje regulację nerwową w organizmie, normalizuje siłę, zdolność poruszania się i równoważenie procesów pobudzania oraz hamowania. I właśnie dlatego, że oddziaływanie lecznicze terapii igłowej odbywa się za pomocą odruchu, poprzez układ nerwowy, kontrolujący działalność całego organizmu, to nie ogranicza się ono do jednego punktu czy nerwu, ale najczęściej w sposób pozytywny wpływa na narządy, które są oddalone od miejsca oddziaływania. Do krwi zaczynają trafiać dodatkowe hormony i inne bardzo efektywne substancje, niezbędne do prawidłowej działalności życiowej. Ma miejsce przegrupowywanie ukrwienia, krew kierowana jest do najważniejszych narządów i tkanek. 

Dodatkowo dochodzi tutaj do procesu podwyższonej selektywnej mikrojonoforezy metali, z których zrobione są igły, do środowiska płynnego organizmu.

Spis chorób, w których pomagają aplikatory Lyapko, jest bardzo długi. Odnotujmy tylko, że pomagają one w leczeniu chorób i uszkodzeń aparatu ruchowego, takich jak: przeciążenie aparatu nerwowo-mięśniowego, zapalenie mięśni, mięśniobóle, stany zapalne, uszkodzenia aparatu wiązadłowego kręgosłupa i stawów kończyn, urazy, złamania kości, stany pooperacyjne; w  leczeniu schorzeń systemu nerwowego, takich jak:  rekonwalescencja po urazach czaszkowo-mózgowych i po udarach, neurologiczne przejawy osteochondrozy kręgosłupa, lumbago, bóle neurologiczne, neuralgie, znużenie mięśni, paraliże spastyczne, histeria, neurastenia, bezsenność, nietrzymanie moczu, migreny, choroba Raynaud’a,  mózgowe porażenie dziecięce.

Aplikatory Lyapko w procesie ich wykorzystania stykają się ze skórą, nie uszkadzają jej jednak. Nie mają styczności z krwią. Nie powodując skutków ubocznych aplikatory pobudzają do działania funkcje ochronne organizmu.

Użytkownik:
Ocena:
Komentarz:
Twój adres e-mail
Treść wiadomości
Witam!

Myślę, że może zainteresować Cię produkt dostępny w sklepie internetowym http://www.birplus.pl

Oto link do produktu Aplikator Lyapko - wałek do twarzy:
http://www.birplus.pl/index.php?id_pro=225

-- Wiadomość wysłana ze sklepu internetowego http://www.birplus.pl
Informacje dodatkowe
Adres e-mail Twojego znajomego
Obrazek
Kod z obrazka
Twój adres e-mail
Treść wiadomości
Obrazek
Kod z obrazka
Koszyk jest pusty.
Kontakt

kontakt_188

PAYU - płatności

Płacę z PayU

Google+