Safe Buy
Lokalizacja:

Aplikator Lyapko - pas malec

Cena: 150,00 PLN
Status: dostępny

APLIKATORY LYAPKO

 

APLIKATORY „LYAPKO”, opracowane przez lekarza terapeutę, specjalistę z zakresu refleksoterapii, Nikolaya Lyapko, przeznaczone są do szerokiego stosowania w terapii kompleksowej, w profilaktyce różnych schorzeń i w kosmetologii. To wspaniały środek dla wzmocnienia i zachowania zdrowia.

 

APLIKATORY „LYAPKO” – to mnóstwo igieł o skomplikowanej strukturze z różnych metali, umocowanych na specjalnych gumowych nośnikach. Metale, z których produkowane są igły – żelazo, miedź, cynk, nikiel, srebro – odgrywają ważną rolę w procesach metabolicznych organizmu ludzkiego w postaci niezbędnych do życia mikroelementów.

rozstaw igieł 3,5 mm, ilość igieł 798
skład: żelazo, miedź, nikiel, cynk, srebro, guma medyczna
Do produktu dołączona jest książka „Aplikatory Lyapko. Metodyka stosowania”.

 

Aplikator-pas "Malec" składa się z 6 ruchomych płytek i 4 pasów regulacyjnych. Rozmiar każdej płyty 35 mm x 80 mm, po 60 igieł na każdej.

 

Jesteście bardzo zajęci i nie macie czasu na stosowanie aplikatora? Nie możecie się oderwać od ulubionego programu telewizyjnego lub od komputera? Chcecie stosować aplikator, ale nie macie czasu leżeć na nim? Aplikator-pas rozwiąże te problemy. Teraz procedura powierzchniowej terapii igłowej stała się jeszcze prostsza, wygodna dla pacjentów i szeroko dostępna.

 

Mocowania zapewniają równomierne przyleganie aplikatora do powierzchni ciała i umożliwiają poruszanie się, wykonywanie rozpoczętej pracy i jednoczesne leczenie się. Aplikator można umocować na bolącym obszarze, na miejscu promieniowania bólu lub na miejscu projekcji chorego narządu czy też w strefie rozmieszczenia punktów aktywnych biologicznie i południków. Samodzielnie bez pomocy osób trzecich w sposób prosty i szybki na dowolnych odcinkach tułowia, kończyn, stawów.

 

Główna istota powierzchniowej terapii wieloigłowej aplikatorami Lyapko polega na oddziaływaniu odruchowo-mechanicznym poprzez określone aktywne punkty ciała na odpowiadające im narządy wewnętrzne. Umiarkowane drażnienie igłami zakończeń nerwowych, skupionych w określonych punktach skóry, mięśni i innych tkanek, a za ich pośrednictwem pni nerwowych, odbudowuje regulację nerwową w organizmie, normalizuje siłę, zdolność poruszania się i równoważenie procesów pobudzania oraz hamowania. I właśnie dlatego, że oddziaływanie lecznicze terapii igłowej odbywa się za pomocą odruchu, poprzez układ nerwowy, kontrolujący działalność całego organizmu, to nie ogranicza się ono do jednego punktu czy nerwu, ale najczęściej w sposób pozytywny wpływa na narządy, które są oddalone od miejsca oddziaływania. Do krwi zaczynają trafiać dodatkowe hormony i inne bardzo efektywne substancje, niezbędne do prawidłowej działalności życiowej. Ma miejsce przegrupowywanie ukrwienia, krew kierowana jest do najważniejszych narządów i tkanek. 

 

Dodatkowo dochodzi tutaj do procesu podwyższonej selektywnej mikrojonoforezy metali, z których zrobione są igły, do środowiska płynnego organizmu.

 

Spis chorób, w których pomagają aplikatory Lyapko, jest bardzo długi. Odnotujmy tylko, że Aplikatory „Lyapko”:

►usuwają bóle kręgosłupa, stawów, mięśni i bóle głowy;

►skracają okres całkowitego powrotu do zdrowia po urazach czaszkowo-mózgowych, złamaniach, operacjach, udarach;

►zwiększają 2-3-krotnie efektywność takich metod, jak masaż, akupunktura uszu i terapia klasyczna, terapia manualna i laseroterapia, rezonans magnetyczny (przy jednoczesnym lub wcześniejszym zastosowaniu);

►pomagają w leczeniu i profilaktyce zachorowań na schorzenia przewodu pokarmowego, układu sercowo-naczyniowego, oddechowego i systemu nerwowego;

►usuwają zaburzenia seksualne i doprowadzają do normalizacji funkcji płciowych u mężczyzn i kobiet; przy leczeniu chorób ginekologicznych sprzyjają usuwaniu ognisk zapalnych i zaburzeń cyklu menstrualnego;

►sprzyjają normalizacji równowagi hormonalnej, procesów metabolicznych w przypadku schorzeń endokrynologicznych (otyli tracą na wadze, a chudzi uzyskują niezbędne kilogramy);

►pozwalają skrócić okres przyjmowania lekarstw, a potem całkowicie z nich zrezygnować.

►zwiększają zdolność do pracy i aktywność życiową, normalizuje sen i przemianę materii, poprawiają samopoczucie;

 

Aplikatory Lyapko w procesie ich wykorzystania stykają się ze skórą, nie uszkadzają jej jednak. Nie mają styczności z krwią. Nie powodując skutków ubocznych aplikatory pobudzają do działania funkcje ochronne organizmu.

Użytkownik:
Ocena:
Komentarz:
Twój adres e-mail
Treść wiadomości
Witam!

Myślę, że może zainteresować Cię produkt dostępny w sklepie internetowym http://www.birplus.pl

Oto link do produktu Aplikator Lyapko - pas malec:
http://www.birplus.pl/index.php?id_pro=226

-- Wiadomość wysłana ze sklepu internetowego http://www.birplus.pl
Informacje dodatkowe
Adres e-mail Twojego znajomego
Obrazek
Kod z obrazka
Twój adres e-mail
Treść wiadomości
Obrazek
Kod z obrazka
Koszyk jest pusty.
Kontakt

kontakt_188

PAYU - płatności

Płacę z PayU

Google+