Safe Buy
Lokalizacja:

Aplikator Lyapko - malec

Cena: 25,01 PLN
Status: dostępny


Aplikator wieloigłowy „Malec” 3,5 Ag


Rozstaw igieł 3,5 mm, rozmiar 3,5 cm x 8,0 cm.
Skład: żelazo, miedź, nikiel, cynk, srebro; podstawa: guma medyczna.

Do każdego zamówienia nieodpłatnie dołączamy książeczkę „Aplikatory Lyapko. Metodyka stosowania”, gdzie bardzo szczegółowo opisana jest istota powierzchniowej terapii wieloigłowej, mechanizmy działania aplikatrorów wieloigłowych, wskazania do stosowania w/w terapii oraz szczegółowy opis przeprowadzania zabiegów przy konkretnych dolegliwościach.

Aplikator „Malec” 3,5 Ag – stosuje się go w nagłych (nie cierpiących zwłoki) przypadkach: przy bólach serca, skurczach oskrzeli, w celu usunięcia ostrego bólu. Wygodny do długotrwałego noszenia w przypadkach chronicznego bólu i w schorzeniach naczyń. Stosuje się w pozbywaniu kataru i zapalenia zatok. Jest mały, więc poręczny do noszenia go cały czas przy sobie: w kieszeni, torebce, schowku samochodowym itp.

Aplikatror wieloigłowy “Malec” może być stosowany do długotrwałego noszenia w miejscach odczuwania największego bólu, bądź w strefach największego umiejscowienia punktów akupunkturowych. Zaleca się go nosić pod pasem, elastycznym bandażem lub opaską uciskową. Czas noszenia od 30 minut do 2-3 godzin.
Wysokie właściwości terapeutyczne otrzymuje się wskutek powstających w skórze, na ostrzach igieł i między nimi galwanicznych prądów i w wyniku tego podwyższonej mikroelektroforezy metali w organizmie.

Aplikatory Lyapko w procesie ich wykorzystania stykają się ze skórą, nie uszkadzają jej jednak. Nie mają styczności z krwią. Nie powodując skutków ubocznych aplikatory pobudzają do działania funkcje ochronne organizmu.

UTRZYMANIE W CZYSTOŚCI I DEZYNFEKCJA

W warunkach domowych — zaleca się obróbkę roztworem myjącym, przemywanie pod bieżącą wodą i suszenie strumieniem gorącego powietrza (suszarką).

W placówkach leczniczych do sterylizacji aplikatorów używa się powszechnie stosowanych preparatów medycznych do dezynfekcji powierzchni sprzętu. Polecamy następujące środki:
do spryskiwania dezynfekowanej powierzchni:
Incidin Foam (Ecolab) 750 ml
Incidin Foam (Ecolab) 5 l
do zanurzania w roztworze dezynfekującym:
Sekusept Plus (Ecolab) 2 l
Sekusept Plus (Ecolab) 6 l

Przy poprawnym korzystaniu aplikatora jego termin przydatności stanowi 5-7 lat.

Użytkownik:
Ocena:
Komentarz:
Twój adres e-mail
Treść wiadomości
Witam!

Myślę, że może zainteresować Cię produkt dostępny w sklepie internetowym http://www.birplus.pl

Oto link do produktu Aplikator Lyapko - malec:
http://www.birplus.pl/index.php?id_pro=227

-- Wiadomość wysłana ze sklepu internetowego http://www.birplus.pl
Informacje dodatkowe
Adres e-mail Twojego znajomego
Obrazek
Kod z obrazka
Twój adres e-mail
Treść wiadomości
Obrazek
Kod z obrazka
Koszyk jest pusty.
Kontakt

kontakt_188

PAYU - płatności

Płacę z PayU

Google+