Safe Buy
Lokalizacja:

Aparat do regulacji i wzmocnienia bioprądów w organizmie UFO

Cena: 625,00 PLN
Status: niedostępny

T02   Aparat do regulacji i wzmocnienia bioprądów w organizmie - UFO

   


    Urządzenie prezentowano na międzynarodowych wystawach wynalazków w USA, Francji, Szwajcarii, Singapurze gdzie zostało nagrodzone kolejno 8 złotymi medalami.


    Bioelektryczność (prąd bioelektryczny) - jest to zjawisko elektryczne obecne w organizmach żywych. Na bazie tej wiedzy powstał elektrokardiogram, elektroencefalogram i inne metody diagnostyki fizjologii serca i mózgu.Za pomocą metody elektroterapii można kontrolować wysokie ciśnienie krwi (hipertonia).

    Na bazie teorii inżynierii biomedycznej dr Gao Jiajun dokonał opracowania aparatu do regulacji i wzmacniania bioprądów w organiżmie.

    Jest to nowe odkrycie współczesnej medycyny, mówiące o tym, że prądy bioelektryczne i źródła choroby nadciśnieniowej znajdują się w ścisłej zależności. W początkowej fazie hipertonii można zaobserwować niewłaściwy ruch jonów w błonie komórkowej (tzw. patologiczny potencjał), skurcze małych tętnic, powstawanie niedrożności naczyń krwionośnych i inne objawy, które ostatecznie prowadzą do podwyższenia ciśnienia.

    Przy zetknięciu urządzenia z ciałem, obwód elektryczny zamyka się i stymuluje bioelektryczny obwód znajdujący się w ciele (tzw. siłę elektronapędową lub wewnętrzną siłę napędową) i bezpośrednio poprawia potencjał komórek ścianki mięśnia tętniczego i innych uszkodzonych komórek, usuwając w ten sposób stan drgawkowy małych tętnic i podwyższenie zewnętrznej odporności czerwonych krwinek. Stąd zmniejszenie magnetyczności i lepkości krwi, co obniża stopień niedrożności w naczyniach krwionośnych. Zmniejsza (normalizuje) cholesterol, osadzający się na wewnętrznych ściankach tętnic (tłuszcz obojętny), oczyszcza naczynia krwionośne. W ten sposób można osiągnąć wieloczynnikowy i długotrwały efekt obniżenia ciśnienia.
   Sekret urządzenia tkwi w 21 terapeutycznych bolcach rozmieszczonych w trzech grupach.
   Po zetknięciu z ciałem następuje zebranie mikroprądów bioelektrycznych znajdujących się wewnątrz ciała, które dalej są transportowane przez bolce do procesora urządzenia. Tam dokonuje się regulacji tych energii, które następnie przekazywane są z powrotem przez bolce do organizmu. W ten sposób aparat stymulując bioelektryczny obwód zamknięty znajdujący się w ciele, doprowadza do porządku uszkodzony potencjał komórki.

 Sposób stosowania urządzenia

Przed zastosowaniem urządzenia należy umyć ręce aby je odtłuścić.

       Jedną ręką trzymamy urządzenie za metalową obręcz i przeczesujemy włosy. Ruchy wykonujemy przez 3 min., po 20-30 czesań na minutę. Ważne jest, aby bolce przylegały do skóry głowy.
 

W celach profilaktycznych aparat używać 1 raz dziennie przez 3 min.w tępie po 20-30 rozczesywań na minutę.

Przechowywanie i konserwacja

    Urządzenie należy przechowywać w suchym miejscu. Po użyciu należy zakładać korpus ochronny.
Jeśli po dłuższym stosowaniu na bolcach i metalowej obręczy pojawią się zatłuszczone miejsca lub jeśli dostanie się tam pył, łupież czy jakiekolwiek inne zanieczyszczenia, należy dane powierzchnie przecierać miękką szmatką zwilżoną płynem do zmywania lub spirytusem. Płyn nie może dostać się do obwodu elektrycznego!

Komentarz
   Znakomity aparat bardzo szybko likwidujący różnego rodzaju bóle, zwłaszcza tkanki miękkiej.

Użytkownik:
Ocena:
Komentarz:
Twój adres e-mail
Treść wiadomości
Witam!

Myślę, że może zainteresować Cię produkt dostępny w sklepie internetowym http://www.birplus.pl

Oto link do produktu Aparat do regulacji i wzmocnienia bioprądów w organizmie UFO:
http://www.birplus.pl/index.php?id_pro=11

-- Wiadomość wysłana ze sklepu internetowego http://www.birplus.pl
Informacje dodatkowe
Adres e-mail Twojego znajomego
Obrazek
Kod z obrazka
Twój adres e-mail
Treść wiadomości
Obrazek
Kod z obrazka
Koszyk jest pusty.
Kontakt

kontakt_188

PAYU - płatności

Płacę z PayU

Google+