Safe Buy
Producent
Lokalizacja:

ADR 4

Cena: 175,00 PLN
Status: niedostępny

W warunkach normalnych woda jest cieczą o niezwykłych właściwościach, które sprawiają, że jest ona niezbędna do istnienia życia. Jest ona rozpuszczalnikiem, który rozprowadza pożywienie i usuwa produkty przemiany materii, bierze udział w procesach metabolizmu, umożliwia niezbędne zmiany struktury makromolekuł takich jak proteiny i kwasy nukleinowe, jest doskonałym termoregulatorem. Woda jest cieczą niejednorodną w skali nano: zawiera izolowane molekuły H2O, molekuły powiązane wiązaniami wodorowymi oraz jony H3O+ i OH-. Stopień uporządkowania molekuł wody powiązanych wiązaniami wodorowymi zmniejsza się ze wzrostem temperatury.

Statystycznie rozłożone klastery polarnych molekuł wody, powiązane wiązaniami wodorowymi, są obiektami podatnymi na działanie zarówno pola elektrycznego jak i  magnetycznego. Pole magnetyczne może więc zmieniać właściwości wody. Badania pokazały, że pole elektryczne ma wpływ na polarne molekuły wody, co prowadzi do osłabienia wiązań wodorowych i zmiany struktury cieczy. Natomiast statyczne pole magnetyczne działa przeciwnie – zwiększa uporządkowanie wiązań wodorowych w strukturze wody.

ADR-4 pochłania w dużym stopniu natężenie składowej elektrycznej pola elektromagnetycznego aby zapobiec osłabieniu wiązań wodorowych w wodzie.

Informacje techniczne

ADR-4 jest urządzeniem, które osłabia natężenie składowej elektrycznej pola elektromagnetycznego i wytwarza stałe pole magnetyczne. Matrycą jest element ceramiczny, na którym umieszczone zostały elementy magnetyczne o różnej indukcji, rozłożone na powierzchni w taki sposób, że powstaje niejednorodne pole magnetyczne.

Element aktywny ADR-4 jest wykonany z modyfikowanej ceramiki wytworzonej wg. technologii ADR® (zgłoszenie patentowe WO2007099106).

Osoby z rozrusznikami serca nie powinny przykładać urządzenia ADR-4 do rozrusznika ze względu na obecność magnesów w tym urządzeniu.

ADR-4 posiada: znak CE; niemieckie świadectwo TÜV dopuszczające ADR-4 do kontaktu z żywnością; potwierdzenie własności detoksykacyjnych przeprowadzone przez firmę Trace Elements, Inc., USA.
Wykorzystane materiały zapewniają skuteczne działanie urządzenia przez okres 5. lat.

Sposób użycia:

Wodę, napoje lub artykuły spożywcze, należy umieścić na urządzeniu ADR-4, na co najmniej 3 minuty. Dysk kładziemy napisem ADR-4 skierowanym ku górze. Wodę lub napój po postawieniu należy zamieszać. Przetrzymywanie dłuższe, np. 1 godzinę, czy nawet dobę nie zmienia właściwości modyfikowanych artykułów.

Nie zachodzi możliwość przedawkowania. Modyfikować można wszystkie produkty żywnościowe. W szczególności należy wyróżnić tutaj napary z ziół, najlepiej tych, które są najbardziej potrzebne naszemu organizmowi, czyli takie, które zaleci lekarz. Istotny też jest rodzaj wody. Wskazane jest, aby była to woda mineralna, źródlana lub z filtra. Dopuszczalne jest stawianie gorących płynów na dysku. ADR-4 można myć pod bieżącą wodą.

Stosowanie ADR-4 nie zastępuje leczenia konwencjonalnego, jedynie je wspomaga poprzez wyrównywanie zaburzeń energetycznych, poprawę krążenia obwodowego oraz czynności nerek.

ADR-4
średnica
9.5 cm, grubość 1.7 cm, waga 125 g.


Wskazania

Jak dotąd korzystne oddziaływanie ADR-4 stwierdzono przy:

-  chorobach bądź upośledzeniach czynności nerek,
-  zaburzeniach krążenia obwodowego,
-  chorobie Raynaud’a (marznące dłonie, stopy).

Regularne stosowanie ADR-4 jest ważnym uzupełnieniem codziennej profilaktyki zdrowotnej.
Należy jednak pamiętać, że stosowanie ADR-4, pomimo wysokiej wartości profilaktycznej,
nie zastępuje leczenia konwencjonalnego; jedynie wspomaga je poprzez wyrównywanie
zaburzeń równowagi organizmu i poprawę ukrwienia obwodowego.

Użytkownik:
Ocena:
Komentarz:
Twój adres e-mail
Treść wiadomości
Witam!

Myślę, że może zainteresować Cię produkt dostępny w sklepie internetowym http://www.birplus.pl

Oto link do produktu ADR 4:
http://www.birplus.pl/index.php?id_pro=173

-- Wiadomość wysłana ze sklepu internetowego http://www.birplus.pl
Informacje dodatkowe
Adres e-mail Twojego znajomego
Obrazek
Kod z obrazka
Twój adres e-mail
Treść wiadomości
Obrazek
Kod z obrazka
Koszyk jest pusty.
Kontakt

kontakt_188

PAYU - płatności

Płacę z PayU

Google+